Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Вагітна медикиня з Рівненщини – у полоні росіян. Що про неї відомо

Вагітна медикиня з Рівненщини – у полоні росіян. Що про неї відомо

Вагітна медикиня з Рівненщини – у полоні росіян. Що про неї відомо

Мар’яна Мамонова – військова медикиня. Рятувати людей вона мріяла з дитинства, а зараз людям потрібно врятувати Мар’яну. Вона при надії та у полоні росіян. Її разом з іншими оборонцями та оборонницями Маріуполя взяли у полон у квітні.

Як передають Вікна.Новини, під час повномасштабного вторгнення Мар’яна була “на нулі” у Маріуполі. Тоді вона дізналася про свою вагітність. Попри це, дівчина рятувала людей.

Мар’яна разом з колегами та десятками цивільних переховувалися від обстрілів у металургійному заводі імені Ілліча. У квітні всіх, хто був на заводі, захопили в полон кадировці. Про те, що Мар’яна також в руках окупанта, її рідні дізналися з відео, поширеного ними. Вона була єдиною серед чоловіків.

Сестра Мар’яни Ганна говорить, що востаннє вони виходили на зв’язок 4 квітня. Вже 5-го стало відомо про те, що медикиня – у полоні. Відтоді звістки від дівчини родина не має. Мар’яну батьки впізнали на відео, яке опублікували кадирівці.

Від уже обміняних полонених українців батьки дізналися: їхню Мар’яну утримують в Оленівці. Попри жахливі умови перебування, ті запевнили: до дівчини військові ставляться краще, аніж до інших полонених, бо вона вагітна. Зараз Мар’яна на останніх тижнях вагітності. Її мама вірить, що донька народить вдома, а не в колонії Оленівки.

Цими вихідними на Театральній площі у Рівному десятки краян вийшли, аби підтримати Мар’яну.

Ми сподіваємося, що ця акція нагадає Україні і світу про нашу полонену та допоможе її звільнити, – каже організаторка заходу Ольга Вєтрова, передає ЧаРівне.

Флешмоб на підтримку медикині підтримали і в інших українських містах та за кордоном.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.