П’ятниця, 18 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Вдарив кулаком в обличчя випадкового перехожого у Полонному: яке покарання призначив суд винуватцеві

Вдарив кулаком в обличчя випадкового перехожого у Полонному: яке покарання призначив суд винуватцеві

Вдарив кулаком в обличчя випадкового перехожого у Полонному: яке покарання призначив суд винуватцеві

У м. Полонне, що на Шепетівщині, молодий чоловік під час конфлікту тричі вдарив кулаком випадкового перехожого в обличчя. Внаслідок таких дій потерпілий отримав тілесні ушкодження у вигляді надщербленого зуба, синців, ран та крововиливів. Нещодавно Полонський районний суд виніс вирок винуватцеві.

Дана подія виникла близько о 4 ранку 1 січня 2022 року. Як пояснив потерпілий у суді, він йшов зі своєю дружиною й неповнолітнім сином по вулиці. Тоді до них підійшов п’яний молодик і під час раптового конфлікту вдарив його в обличчя. Потерпілий впав і втратив свідомість. Прийшовши до тями, викликав поліцію.

Полонський районний суд визнав 24-річного жителя Шепетівського району винним у заподіянні умисного легкого тілесного ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я (частина 2 статті 125 КК України), призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1020 гривень) та стягнув з нього на користь потерпілого 2518 гривень майнової й 15000 гривень моральної шкоди та 1000 гривень витрат на правову допомогу.

Свою вину обвинувачений визнав. Він щиро розкаявся та попросив у потерпілого вибачення. Тому суд визнав це обставинами, що пом’якшують йому покарання. Проте є обставина, що обтяжує покарання – вчинення кримінального правопорушення в стані алкогольного сп’яніння.

Окрім цього, відомо, що обвинувачений вперше притягується до кримінальної відповідальності та утримує малолітню дитину.

Наразі вирок ще не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.