Понеділок, 28 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » На “Армію дронів” з усього світу перерахували понад півмільярда гривень

На “Армію дронів” з усього світу перерахували понад півмільярда гривень

На “Армію дронів” з усього світу перерахували понад півмільярда гривень

Як повідомили у Держспецв’язку, жителі України та закордонних країн уже пожертвували понад 510 млн грн на безпілотники через платформу UNITED24.

Вже є чергова домовленість про закупівлю 60 мультикоптерів Matrice, які невдовзі служитимуть нашим військовим на передовій. Ці дрони мають вбудований штучний інтелект, чітко фокусуються на цілі та визначають потенційну небезпеку на відстані.

Наразі відбуваються перемовини з виробниками з різних країн світу щодо подальших закупівель безпілотників.

Нагадаємо, Генштаб Збройних сил України, Міністерство цифрової трансформації та UNITED24 стартували проєкт «Армія дронів». Його ініціювали для посилення українського війська.

 Це комплексна програма, що включатиме системну закупівлю дронів, їх ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів. Безпілотні літальні апарати допомагають нашим військовим завчасно відстежувати окупантів та рятувати тисячі захисників. Але їхня кількість значно менша, ніж потрібно на фронті. Щоб наблизити перемогу України, нам потрібно задіяти всі можливості і закликати весь світ долучитися до збору та закупівлі дронів, – кажуть організатори.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.