Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Великий зимовий облік птахів: як юні славутчани рахували пернатих

Великий зимовий облік птахів: як юні славутчани рахували пернатих

Великий зимовий облік птахів: як юні славутчани рахували пернатих

Вихованці гуртків Славутського ДЮЦТЕР долучились до Великого зимового обліку птахів. Він проводиться в останні дні січня, починаючи з 1900 року, та є наймасовішим заходом для вивчення птахів у всьому світі. Зібрані дані вносяться до Міжнародної бази орнітологічних спостережень, що допомагає вченим одержати важливу інформацію про стан популяцій загально поширених видів птахів Європи.

Облік птахів – чудова нагода провести корисно і пізнавально час. Це цікавий, захопливий процес і можливість перепочити від комп’ютера. Потрібно небагато зусиль: прогулятись протягом години парком, берегом річки, лісом та занотувати кількість і види птахів, які зустрілися. Наші гуртківці обліковували чисельність і види птахів, які залишилися зимувати поряд із нашими домівками: у дворах будинків, на шкільних подвір’ях, на берегах річки Утка та в лісових масивах в межах населеного пункту, – зазначили у Дитячо-юнацькому центрі туризму та екологічної роботи м.Славути.

Крім того, юні дослідники з’ясували, що на річці біля Довгого містка зимує понад 70 диких качок, на верхніх ставках р. Утка перебуває декілька лебедів та білі чаплі, а в самому місті збільшились популяції сизих голубів, диких горлиць (бачили зграї до 20 особин) та омелюхів (зграї до 300 особин).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.