Неділя, 4 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Весняне прибирання по-славутськи

Весняне прибирання по-славутськи

Весняне прибирання по-славутськи

Квітень оголошено місячником з озеленення, благоустрою та санітарної очистки в Славутській громаді.

Традиційно в цей період активізували роботу комунальні служби. Координує роботи управління ЖКГ, енергозбереження, благоустрою
та громадського порядку Славутського МВК. Долучаються до процесу працівники бюджетної сфери, освітяни, громадські активісти, небайдужі мешканці.

Хоч останнім часом задіювання людського ресурсу в прибиранні знаходить неоднозначну трактовку, в Славуті переконані: разом живуть у громаді – разом і генеральне прибирання мають зробити.

Так, спільними зусиллями з працівниками КП «СЛАВУТА-СЕРВІС» висадили 15 лип та 20 катальп на вул. Острозька. Ще 79 лип, 20 катальп і 60 кленів прикрасили вулицю Богдана Хмельницького. Зелені насадження є справжньою окрасою міста, переконані волонтери.

прибирання

Звертаємося до керівників підприємств, установ, організацій, до всіх славутчан – прибрати території біля своїх будівель, осель, – закликає славутська влада через соцмережі. – Чистота, порядок та благоустрій нашої громади залежить від кожного з нас. Давайте разом зробимо наше місто чистим, привабливим і комфортним для проживання та відпочинку!

В планах славутчан – охопити громадським клінінгом кожен куточок рідного міста. Це прекрасне щеплення від бажання насмітити, а також гідний приклад для підростаючих поколінь, які мають зрости турботливими господарями своєї громади.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.