Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Від початку року на Хмельниччині сталось понад 900 ДТП

Від початку року на Хмельниччині сталось понад 900 ДТП

Від початку року на Хмельниччині сталось понад 900 ДТП

Понад 900 дорожньо-транспортних пригод сталось у Хмельницькій області з першого січня по чотирнадцяте травня. Таку статистику наводять у патрульній поліції регіону.

На території обслуговування УПП в Хмельницькій області сталось 910 дорожньо-транспортних пригод, з яких 183 — з постраждалими. У ДТП 41 особа загинула, ще 241 отримали травми різного ступеня тяжкості. В місті Хмельницькому сталось 588 дорожньо-транспортних пригод, з яких 107 — з постраждалими. У ДТП 24 особи загинули та ще 156 отримали травми різного ступеня тяжкості.

Як говорять поліцейські, найбільш поширеними видами автопригод є зіткнення (їх цьогоріч сталось 51) та наїзд на пішохода (36 випадків). Від початку року також сталось 7 перекидань.

– Патрульна поліція кожного дня отримує виклики через лінію 102 про ДТП, які призводять до пошкодження майна, травмування людей або навіть летальних випадків. Сідаючи за кермо пам’ятайте, що саме від вас залежить ваша безпека та безпека рідних і оточуючих. Будьте максимально уважними та обережними під час керування транспортним засобом! – додають у поліції.


Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.