Субота, 16 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Від завтра частина шкіл Шепетівського району працює в дистанційному режимі: які навчатимуть очно (список доповнюється)

Від завтра частина шкіл Шепетівського району працює в дистанційному режимі: які навчатимуть очно (список доповнюється)

Від завтра частина шкіл Шепетівського району працює в дистанційному режимі: які навчатимуть очно (список доповнюється)

З 23 вересня в Україні вводять загальну “жовту” епідзону. Відповідно до цього, всі навчальні заклади, де кількість щеплених від COVID-19 працівників складає понад 80% , працюватимуть в очному режимі. Решта – перейдуть на дистанційну форму навчання.

Сьогодні, 22 вересня, в Уряді прийняли чергові коригування. Відповідно до них, очне навчання, не залежно від кількості вакцинованих працівників, буде для дошкілля та молодшої ланки.

Вважаємо за необхідне передбачити можливість відвідувати дитсадки, заклади спеціальної загальної середньої освіти та 1-4 класів шкіл, не залежно від рівня епідеміологічної небезпеки. Їх вихованці потребують безпосереднього контакту з педагогами, — прокоментував міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет.

Наразі в громадах району формують остаточні списки тих шкіл, де навчатимуться усі учні.

Білогрська ТГ

Шепетівська ТГ

У Шепетівці працюватиме чотири школи:

  • шко­ла № 3;
  • школа № 8;
  • НВК № 2;
  • НВК № 5.

– У нашому місті є школи, де кількість працівників провакцинована на понад 70%, тому цей перелік може розширитись, – прокоментували у Шепетівській міськраді.

Полонська ТГ

У Полонській ТГ на 100% працюватиме п’ять шкіл:

  • Кустовецька опорна школа;
  • Новоселецький ліцей;
  • філія Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Варварівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад»;
  • філія Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Котелянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;
  • Бражинецька гімназія.

– У середньому кількість вакцинованих педагогів та працівників освітніх закладів – 49% по всій громаді, – коментує очільник Полонського відділу освіти Віталій Сітарський.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.