Субота, 23 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Відбулося засідання Шепетівської районної Координаційної ради

Відбулося засідання Шепетівської районної Координаційної ради

Відбулося засідання Шепетівської районної Координаційної ради

Вчора у Шепетівці в режимі відеоселектору відбулося засідання районної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, в якому взяли участь різні гілки влади.

До порядку денного було включено два питання: про хід виконання в районі Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» та про виконання Закону України «Про охорону дитинства», – зазначив Олександр Мельник, заступник голови Шепетівської РДА.

Розпочинаючи засідання, Олександр Мельник наголосив, що досягнення рівного становища жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства шляхом правового забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, надані їм Конституцією і законами України, є актуальними і для Шепетівського району.
В полі зору органів влади має залишатися також питання охорони дитинства, здійснення заходів спрямованих на забезпечення повноцінного життя, всебічного виховання і розвитку дитини та захисту її прав.

Про роботу управління соціального захисту населення районної державної адміністрації щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в районі, розповіла начальниця управління соціального захисту населення Шепетівської районної державної адміністрації Ліліана Танасієнко.

Впродовж 9 місяців 2021 року відповідальними спеціалістами управління соціального захисту населення проведений моніторинг звернень громадян за фактами дискримінації за ознаками статі в районі. У цей період в районі фактів дискримінації за ознакою статі не зареєстровано, – додала Ліліана Танасієнко.

Заступниця головного лікаря КП «Комунальне некомерційне підприємство Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лілія Гнатюк висвітлила інформацію щодо виконання Закону України «Про охорону дитинства» в закладах охорони здоров’я та питання перебігу COVID-19 у дітей.

Начальниця служби у справах дітей районної державної адміністрації Юлія Богуш повідомила про роботу служби щодо виконання Закону України «Про охорону дитинства» по району.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.