Субота, 19 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Відсьогодні у громадському транспорті та таксі заборонено вмикати музику

Відсьогодні у громадському транспорті та таксі заборонено вмикати музику

Відсьогодні у громадському транспорті та таксі заборонено вмикати музику

З 7 жовтня в Україні в громадському транспорті та таксі заборонено вмикати музику, інші сигнали чи звукові доріжки фільмів. Це передбачено Законом України “Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора”, який був ухвалений 19 червня 2022 року та набирає чинності 7 жовтня 2022 року.

Вмикати музику чи звукові доріжки фільмів заборонено в міському, приміському, міжміському, міжнародному транспорті. Єдине виключення щодо звукових сигналів в салонах громадського транспорту, які допускає закон, це передача інформації про поїздку. Музика чи інші звуки може транслюватися лише на навушники пасажирів, а на салон – лише під час нерегулярних перевезень за згодою всіх пасажирів, – йдеться в документі.

У таксі можна вмикати музику лише за згоди всіх пасажирів. Пасажирам теж заборонено вмикати музику. Порушників будуть висаджувати.

Щодо водіїв-порушників теж можуть застосовуватися міри – дисциплінарні заходи чи недопущення всього підприємства на конкурси, – зазначається в законі.

Нагадаємо, у лютому 2020 року в Раді було зареєстровано законопроєкт, який пропонує заборонити акустичне насильство в автотранспорті у зв’язку з  інцидентом, коли водій автобуса відмовився вимкнути російський серіал і висадив волонтерів посеред траси.

У червні 2022 року Рада заборонила музику держави-агресора в медіа та громадському транспорті.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.