П’ятниця, 7 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Відсторонення від роботи без збереження зарплати: у МОЗ визначили список професій, для яких вакцинація від COVID-19 є обов’язковою

Відсторонення від роботи без збереження зарплати: у МОЗ визначили список професій, для яких вакцинація від COVID-19 є обов’язковою

Відсторонення від роботи без збереження зарплати: у МОЗ визначили список професій, для яких вакцинація від COVID-19 є обов’язковою

У Міністерстві охорони здоров’я оприлюднили список професій та організацій, працівники яких мають обов’язково щепитись від COVID-19. Це освітяни та чиновники. Вони повинні або вже бути щепленими, або вакцинуватись.

Освітяни та працівники органів влади кожен день взаємодіють із великою кількістю людей, а тому ризикують інфікуватися на коронавірусну хворобу. Майже всі, хто потрапляє в лікарню з COVID-19, — невакциновані. Це рішення покликане захистити життя і здоров’я українців та їх близьких, створивши безпечне середовище в закладах освіти та державних установах, – говорить Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. 

Обов’язковим щеплення є для працівників:

  • центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ, незалежно від типу та форми власності. 

Тим, хто не зробить щеплення упродовж вказаного періоду, грозять відстороненням від роботи без збереження зарплати. У майбутньому перелік професій планують розширити.

Ми завершили перший етап визначення професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим. Наступним етапом до цього переліку будуть включені працівники усіх державних установ, організацій та підприємств, соціальні працівники та працівники поштових послуг, – резюмував Міністр.

Водночас у МОЗ запевняють, що ті, хто мають абсолютні протипоказання до щеплення, обов’язковій вакцинації не підлягають.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.