Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Віталій Бузиль: Шепетівський ТГ вдалось об’єднати зусилля для спільного руху та розвитку

Віталій Бузиль: Шепетівський ТГ вдалось об’єднати зусилля для спільного руху та розвитку

Віталій Бузиль: Шепетівський ТГ вдалось об’єднати зусилля для спільного руху та розвитку

Шепетівська територіальна громада є однією із наймолодших у районі. Села Плесна, Жилинці, Пліщин та місто Шепетівка об’єдналися майже рік тому.

– На початку спільного шляху ми стикались із, відверто, скептичними позиціями, – розповідає голова Шепетівської міської ТГ Віталій Бузиль, – жителі сільських громад хвилювались, чи не відчуватимуть вони браку фінансування чи уваги з боку місцевої влади. Вже в перші місяці роботи ми з командою продемонстрували – готові робити усе для спільного руху та розвитку Шепетівської ТГ.

Консолідувавши зусилля громади, місцевого врядування та підприємців, що працюють у краї, додає Віталій Бузиль, вдалось покласти хороший початок для подальших дієвих кроків.

– Загалом, надходження до місцевого бюджету із сіл Плесна, Жилинці та Пліщин – майже п’ять з половиною мільйони гривень, при їх потребі у майже десять із половиною мільйонів, – розповідає очільник, – тому для підтримки усіх цільових програм залучаємо кошти з місцевого (близько 5 мільйонів гривень) та інвестиційне фінансування.

Завдяки соціальному внеску підприємств та підприємців, що працюють на території громади вдалось встановити дитячий майданчик у Плесні (“Епіцентр Агро”) зробити ремонт у Пліщинській гімназії (агрохолдинг “Мрія”). Агрофірма “Єлисейські поля” виділила кошти на реконструкцію пам’ятника Шевченку, а завдяки соціальному партнерству із Михайлом та Павлом Алілуйко здійснюється вивіз побутових відходів від господарств у Плесні, Жилинцях та Пліщині.

Окрім того, ми залучили інвестиції з обласного бюджету для прокладання водопроводу в Плесні, – розповідає Віталій Бузиль, – на черзі – Пліщин. Для забезпечення кожного жителя громади якісними соціальними та медичними послугами відкрили кабінет управління соцзахисту, а також завершуємо роботи з облаштування ФАПу у Жилинцях.

Також врегулювали адміністативні питання – підведення усіх старостатів до системи онлайн документообігу; завершують процеси реорганізації сільських рад.

Популярні пости