Вівторок, 25 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Ще один кінь у Славуті

Ще один кінь у Славуті

Ще один кінь у Славуті

Інсталяцію у вигляді різнобарвного коня встановили сьогодні, 13 серпня, у Славуті на перетині вулиць Церковної та Соборності.
Коня, у межах проведення ІІ Міжнародного етнофестивалю «Колодар», виготовив місцевий майстер Богдан Кривець.

Артоб’єкт встановлено з метою забезпечення комфортних умов перебування громадян в громадських місцях та зонах відпочинку міста Славута, а також для покращення естетичного вигляду міста, урізноманітнення громадського простору, створення креативних арт-локацій, – повідомляють у пресслужбі Славутського виконкому.

На фігуру помістили QR-код, скануючи котрий, охочі можуть дізнатись інформацію про три історичні об’єкти міста, датовані XIX – початком XX століття. Це млин, що споруджено поруч, на середній греблі, залишки фундаменту суконної фабрики князів Сангушків та «Альбенку» (місцевий пляж).

Поруч знаходиться символ першого «Колодару» – світлова інсталяція «Джерело життя». Раніше двох коней невідомого автора в чорному та білому кольорі встановили біля входу в місцевий виконком. Містяни почали жваве обговорення: більшість критикували скульптури та їх розміщення. Тоді мер Славутської ТГ Василь Сидор записав звернення до громади, де пояснив, чому біля міськради поставили арт-об’єкти: на них теж мали бути QR-коди.

Згодом чорного коня пошкодили, зараз обидва вони на реставрації. Комунальники просять бути обачними та не псувати інсталяції у місті:

Закликаємо славутчан та гостей міста дбайливо ставитися до встановленого артоб’єкту!

Популярні пости