Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Віталій Кирик: якість, відповідальність та сучасний підхід на Старокостянтинівській цукроварні

Віталій Кирик: якість, відповідальність та сучасний підхід на Старокостянтинівській цукроварні

Віталій Кирик: якість, відповідальність та сучасний підхід на Старокостянтинівській цукроварні

Понад столітній досвід цукроваріння: ТОВ «Старокостянтинівцукор» – флагман виробництва краю, що входить до Групи компаній A`SPIK Group. Це потужний гравець українського ринку, який поступово освоює ринки Європи. Про розвиток підприємства та підготовку цукровиків до «солодкого» сезону спілкуємось в інтерв’ю з його директором Віталієм Кириком.

Джерело: пресслужба ТОВ «Старокостянтинівцукор»

Літній період на цукрових заводах України традиційно є підготовчим до нового виробничого сезону. Стандартно тривають поточні ремонти, подекуди – вдосконалення ліній. Як і цукроварня у Шепетівці, «Старокостянтинівцукор» стабільно тримає курс на модернізацію та розвиток потужностей. Один із масштабних проєкт, що зараз триває, – реконструкція сокоцеху.

Якщо не «грандіозним», то «великим» це будівництво точно можна назвати, – жартує Віталій Кирик. – Зараз паралельно заміні обладнання, а це 90% від загального устаткування цеху, триває капремонт: замінюємо бетонну стяжку підлоги, проводимо зварювальні роботи тощо.

У цеху працюватиме німецьке обладнання марок Putsch та BМA. Серед європейських цукроварів це оснащення вже встигло зарекомендувати себе, як якісне та ефективне.

Не менш важливим напрямком реконструкції є і вдосконалення газових печей. Також замінили бункери під каміння та вугілля.

«Старокостянтинівцукор» – одне із тих українських підприємств, що вже почало освоювати європейський ринок збуту. Це – зона росту та розвитку, пояснює Віталій Кирик.

Перейнявши досвід західних інновацій, ми облаштовуємо фасувальний цех, де вже виготовлену сировину пакуватимуть у трьох вагових сегментах. Це новий для України формат роботи: на двох виробничих лініях фасуватимуть біґбеґи по тонні, на чотирьох цукор пакуватимуть у тару вагою 25 кг, ще на одній – по 1 кг для роздрібної торгівлі, – розповідає директор.

Тож, у прийдешньому сезоні новий цех уже працюватиме. Старт сезону, пояснює Віталій Кирик, залежить від багатьох чинників, зокрема, і постачання сировини. Цього року старокостянтинівські цукровари планують переробити близько 300 тонн буряків. Їх на завод везтимуть із агроугідь Хмельниччини.

Попри погодні умови, що впливають на процеси вирощення та збору врожаю, ми віримо: “солодкий” сезон розпочнемо вчасно, – запевняє директор.

Віталій Кирик наголошує: збереження українського виробництва та нарощення його потужностей – принципова позиція кожного працівника ТОВ “Старокостянтинівцукор”.

На виробничому кластері завжди лежала відповідальність за формування ринку та сплату податків до бюджетів усіх рівнів. Нині, у час повномасштабної війни, коли від діючих підприємств буквально залежить життя економіки, ця відповідальність стає місією. Водночас, коли наші колеги-цукровари зі зброєю у руках захищають нас від росії, ми підтримуємо їх не лише донейтами чи адресною допомогою, а й тим, щоб зберегти та масштабувати виробництво, аби ветерани після повернення гарантовано мали робочі місця та гідну оплату, – коментує директор.

Віталій Кирик говорить, завод має кадрові потреби, адже нині 26 їх колег воюють у лавах ЗСУ, також кількості нових робочих місць сприяє масштабування виробничих потужностей. Тож завод готовий приймати на роботу фахових людей виробничих спеціальностей: слюсарів та слюсарів КІП, водіїв.

«Старокостянтинівцукор» – відповідальний роботодавець, тож ми гарантуємо відповідні умови праці: офіційну роботу з відповідною зарплатою та соціальним пакетом, – додає Віталій Кирик. – Ми зацікавлені у створенні нових робочих місць, розбудові галузі цукроваріння та посиленні української економіки загалом. Тримаємо курс на розвиток та перемогу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.