П’ятниця, 18 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Віталій Мартинюк: де та як відбуватиметься навчання у Плужненській громаді

Віталій Мартинюк: де та як відбуватиметься навчання у Плужненській громаді

Віталій Мартинюк: де та як відбуватиметься навчання у Плужненській громаді

24 червня в Уряді визначили тривалість навчального року для українських шкіл. Він в очному режимі, відповідно до цього розпорядження, має розпочатися першого вересня 2022 року та тривати до 30 червня 2023 року. Однак, надавати освітні послуги можуть лише ті заклади, що мають спеціально оснащені укриття. Як працюватимуть навчальні заклади: школи, садочки та заклади профосвіти у Плужненській громаді розповів її голова Віталій Мартинюк.

Нині у Шепетівському районі рятувальники проводять огляди укриттів. З урахуванням їх рекомендацій, відповідно до регламенту законодавства, укриття оснащують, аби у разі тривоги там діти та працівники закладу були у безпеці.

Зараз власним коштом громади ми облаштовуємо укриття у трьох школах, де плануємо проводити очне навчання. Школи-філії працюватимуть у режимі онлайн-освіти, – розповідає Віталій Мартинюк.

Також на території громади працюватиме дитсадок. Там теж облаштовують укриття.

В укриттях, згідно з вимогами, ми, окрім косметичного ремонту, оновлюємо або проводимо електропостачання, встановлюємо кулери та біотуалети. Також передбачаємо дизельні генератори, – коментує очільник громади.

У громаді, додає Мартинюк, роблять усе, аби убезпечити очний навчальний процес. Ближче до вересня, залежно від безпекової ситуації в країні, вже розумітимуть остаточно як проводитимуть навчання.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.