Вівторок, 22 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Впевнені, що чат-бот, яким користуєтесь, справжній? Як перевірити

Впевнені, що чат-бот, яким користуєтесь, справжній? Як перевірити

Впевнені, що чат-бот, яким користуєтесь, справжній? Як перевірити

В Україні запустили ботчекер, що перевіряє телеграм-боти на справжність. За місяць роботи інструментом скористались понад 20 тисяч людей.

Ботчекер на сайті Dovidka.info запустили фахівці Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП разом із Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, Кіберполіцією та Міністерством цифрової трансформації України.

Це інструмент, який перевіряє Telegram-бот на наявність у нього двійників, створених ворогом, – йдеться в описі продукту. – База ботчекера постійно оновлюється.

Також в СБУ оприлюднили список каналів у телеграм, які куруються з росії.

Причетність таких каналів до російських спецслужб встановила раніше і Служба безпеки України в рамках відповідних кримінальних проваджень. Так, йдеться про “Легитимный”, “Сплетница”, “Картель”, “Резидент”, “Наблюдатель”, “MediaPost”, “Женщина с косой” та інші телеграм-канали, список яких час від часу доповнюється.

Закликаємо вас не користуватися цими каналами, адже їх роботу фінансує і координує росія. У жодному разі не довіряйте їм, оскільки такі майданчики поширюють фейки та маніпуляції і є частиною інформаційної війни проти України.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.