Середа, 29 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Віталій Мартинюк: про пленарне засідання 20-ї сесії Плужненської громади, уточнення бюджету на 2021 рік та рішення щодо центральної бібліотеки

Віталій Мартинюк: про пленарне засідання 20-ї сесії Плужненської громади, уточнення бюджету на 2021 рік та рішення щодо центральної бібліотеки

Віталій Мартинюк: про пленарне засідання 20-ї сесії Плужненської громади, уточнення бюджету на 2021 рік та рішення щодо центральної бібліотеки

У п’ятницю, 3 грудня 2021 року, у Плужненській громаді відбулося пленарне засідання двадцятої сесії Плужненської сільської ради восьмого скликання, на якому головував очільник громади Віталій Григорович Мартинюк.

У роботі сесії взяли участь усі 19 депутатів, а також члени виконавчого комітету, керівники відділів та установ сільської ради, – розповідає очільник громади.

Всього на пленарному засіданні 20 сесії було розглянуто 5 питань. Одне із головних, яке розглянули та затвердили, – це уточнення бюджету на 2021 рік.

Зокрема вирішили питання щодо освоєння невикористаної освітньої субвенції. Також в процесі роботи було прийнято рішення про членство у Всеукраїнській асоціації громад, яке підтримали всі депутати без виключення. Прийнято ряд важливих рішень і щодо земельних питань, – зазначає  Віталій Мартинюк.

Також очільник громади наголосив, що під час сесії ухвалили рішення про Центральну публічну бібліотеку в с. Плужне. Вирішено, що бібліотеки-філії, які є в громаді, будуть звітувати Центральній публічній бібліотеці, що заснована Плужненською сільською радою (до цього часу звітували в Ізяславі).

Після зібраних звітів від філій Центральна бібліотека звітуватиме перед органом місцевого самоврядування Плужненської сільської ради про хід виконання планів та договірних зобов’язань, про результати діяльності Центральної публічної бібліотеки, дотримання трудового законодавства, правил та норм охорони праці, техніки безпеки, функціонування та розвиток мережі тощо, – розповідає Віталій Григорович.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.