П’ятниця, 14 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Військові вогнеборці Хмельниччини отримали сучасне пожежне авто від благодійників Чеської республіки

Військові вогнеборці Хмельниччини отримали сучасне пожежне авто від благодійників Чеської республіки

Військові вогнеборці Хмельниччини отримали сучасне пожежне авто від благодійників Чеської республіки

Одна із військових частин Хмельниччини отримала пожежний автомобіль DAF, на який зібрали кошти, придбали та підготували даний автомобіль до використання українська діаспора та благодійники Чеської республіки. За підтримки обласної військової адміністрації та благодійної організації “Захисти Хмельниччину”, пожежне авто доставлене на Хмельниччину.

У порівнянні з іншими автомобілями, що є у розпорядженні військових вогнеборців, ця пожежна машина більш мобільна та модернізована. Вона укомплектована 2 рукавами, що дає змогу гасити пожежі з двох боків компактними та розпиленими струменями води. Також авто підготовлене до здійснення аварійно-рятувальних робіт, зокрема, деблокування, підняття та розбирання конструкцій, – зазначають у Хмельницькій обласній державній адміністрації.

Очільник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій зазначив, що відтепер військові пожежники зможуть ефективно виконувати завдання не тільки при гасінні пожеж, а й при ліквідації надзвичайних ситуацій.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.