Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Військовий експерт Павло Нарожний: чому безпілотники долітають аж до Львівської області

Військовий експерт Павло Нарожний: чому безпілотники долітають аж до Львівської області

Військовий експерт Павло Нарожний: чому безпілотники долітають аж до Львівської області

Цієї ночі російські безпілотники “Shahed” атакували Львівську область. Дрони долітають так далеко, бо наразі Україна не має достатньо систем ППО, щоб прикрити абсолютно всю територію. Про це військовий експерт Павло Нарожний розповів у коментарі РБК-Україна.

  • Що може збити “Шахед”? Його можуть збити дороговартісні системи як Patriot, IRIS-T чи радянські системи С-300. Але це дуже дорого. При цьому, більшість дронів збивають з ПЗРК – таких як Stinger, “Ігла”, а також з кулеметів, які встановлюють на джипах. Також збиваються зенітками Gepard, стрілецькою зброєю. Але прикрити такими засобами всю територію України нереально, – пояснює Нарожний.

Мобільні вогневі групи пересуваються по тих маршрутах, де, як вони вважають, можуть летіти дрони. Втім, росіяни постійно ці маршрути змінюють.

  • Також використовують ділянки, на яких помітили відсутність ППО, чи агентура може передавати їм інформацію. Вони, враховуючи все це, шукають шляхи, якими дрони можуть рухатися. До того ж, через дальність цих дронів, з технічної точки зору, вся територія України – під загрозою таких ударів, бо росіяни запускають “Шахеди” як з Криму, так і з інших напрямків, – каже експерт.

Експерт наголошує: росіяни роблять так, щоб всі українські засоби ППО стояли на своїх місцях і не могли бути перекинуті на іншу ділянку, де окупанти роблять перенасичення.

Популярні пости