Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Вогнеборці пожежного поїзда станції “Шепетівка” вибороли перше місце у змаганнях з пожежно-прикладного спорту

Вогнеборці пожежного поїзда станції “Шепетівка” вибороли перше місце у змаганнях з пожежно-прикладного спорту

Вогнеборці пожежного поїзда станції “Шепетівка” вибороли перше місце у змаганнях з пожежно-прикладного спорту

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» на тренувальному майданчику пожежного поїзда станції «Дарниця» провела змагання з пожежно-прикладного спорту між чотирма дорожніми командами вогнеборців. Серед учасників була команда з Шепетівки.

У подоланні стометрової пожежної смуги з перешкодами, яка враховує перестрибування через паркан, приєднання пожежного рукава до розгалуження та приєднання до рукава водовідвідного ствола, перемогу здобув Валерій Дудар з пожежного поїзда станції “Шепетівка”, результати якого становили 18,6 секунд, – зазначили в регіональній філії.

Також команда пожежного поїзда станції Шепетіка краще за всіх впоралася із завданням бойового розгортання пожежного рукава. Результат перемоги становив 43,8 секунди.

У підсумку, команда пожежного поїзда станції “Шепетівка” Козятинського загону воєнізованої охорони стала переможницею цьогорічних змагань з пожежно-прикладного спорту. Другу сходинку посіла команда Ніжинського пожежного поїзда, на третьому місці – команда Фастівського пожежного поїзда, – зазначив Віталій Колесник, головний суддя даних змагань, заступник начальника служби воєнізованої охорони, головний інспектор з пожежного нагляду регіональної філії.

Популярні пости