Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Володимир Федотов: прокуратура проігнорувала руйнування палацу Сангушків в Ізяславі

Володимир Федотов: прокуратура проігнорувала руйнування палацу Сангушків в Ізяславі

Володимир Федотов: прокуратура проігнорувала руйнування палацу Сангушків в Ізяславі

Нещодавно у палаці Сагушків, який знаходиться в Ізяславі, впала майже 30-метрова стіна. Активісти громадської організації «Заслав’є» в особі Володимира Федотова доправили відповідне звернення у прокуратуру. Проте не отримали результату.

За словами Володимира Федотова, відомості про вчинення кримінального правопорушення за статтею 298 КК України, а саме – незаконне проведення пошукових робіт на об’єкті археологічної спадщини, знищення, руйнування або пошкодження об’єктів культурної спадщини, до ЄРДР протягом 24 годин, відповідно до частини 1 статті 214 Кримінального процесуального кодексу України, не були внесені.

Із 26 квітня по 6 травня працівники районної прокуратури перекласифікували повідомлення про вчинення кримінального правопорушення як «звернення», а тому, за інформацією прокуратури, такою справою повинна займатись поліція.

– Але, на сьогоднішній день жоден із представників поліції на зв’язок із активістами так і не вийшов, – коментує ситуацію Володимир Федотов.

Також активісти наголошують, що жодного об’єкта культурної спадщини, що розташований на території Ізяславської міської громади, Хмельницька обласна державна адміністрація не подала до відбору проєктів робіт з реставрації, консервації, ремонту на пам’ятках культурної спадщини, які будуть реалізовані в рамках програми “Велике будівництво”.

– Правоохоронні органи повинні відреагувати на злочинну бездіяльність службових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування, що призвела до руйнування об’єкта культурної спадщини – пам’ятки архітектури та містобудування національного значення, – підсумовує Володимир Федотов.

Як коментує Федотов, весною, коли стіна у палаці ще стояла, виконавчий орган Ізяславської міської ради, що, на переконання міського голови Сергія Шлегеля, не є спеціально уповноваженим органом охорони культурної спадщини, провів постійний моніторинг об’єкта культурної спадщини – пам’ятки національного значення палацу Санґушків у місті Ізяслав Ізяславської міської громади Шепетівського району Хмельницької області.

Проте, як свідчать документи, під час візуального обстеження загроз для збереженості об’єкта культурної спадщини виявлено не було. А вже буквально за кілька днів після цього трапився обвал 30-метрової стіни.

Також ми писали: 34 тисячі гривень штрафу отримала підприємниця у Славуті за тістечка і каву.

Ґвалтував власну доньку: підозрюваному в педофілії жителеві Шепетівського району обрали запобіжний захід.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.