Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Ворожі обстріли на Хмельниччині: які пошкодження внаслідок падіння уламків БПЛА та чи є постраждалі

Ворожі обстріли на Хмельниччині: які пошкодження внаслідок падіння уламків БПЛА та чи є постраждалі

Ворожі обстріли на Хмельниччині: які пошкодження внаслідок падіння уламків БПЛА та чи є постраждалі

Уночі, 25 жовтня, рашисти знову атакувала Хмельниччину “шахедами”. Про загальну ситуацію в області розповів перший заступник Хмельницької ОВА Сергій Тюрін. Він повідомив про падіння повітряних цілей на об’єкт критичної інфраструктури.

– Вже четверту добу поспіль ворог атакує Хмельниччину. Цієї ночі у Хмельницькому районі збиті ворожі цілі не завдали шкоди під час падіння уламків. Разом з тим, на жаль, в Шепетівському районі внаслідок збиття ворожих повітряних цілей відбулось їх падіння на території об’єкта критичної інфраструктури. Вибуховою хвилею пошкоджено нежитлові приміщення, житлові будинки та транспортні засоби. Станом на тепер за медичною допомогою до лікарні звернулось 16 мешканців з навколишніх будинків з різними тілесними ушкодженнями. Працюють усі відповідні служби. Про деталі інформуватиму згодом, — написав Сергій Тюрін.

Міністр МВС України Ігор Кліменко також повідомив про наслідки ворожої атаки шахедами.

У місті Славута Шепетівського району внаслідок падіння уламків БПЛА пошкоджено 11 багатоквартирних та 9 приватних будинків, два навчальні заклади, адмінбудівля, крамниця та автомобілі. 16 людей отримали поранення і звернулися до медиків за допомогою. Також у містах Славута та Нетішин вибуховою хвилею пошкоджені приміщення пожежно-рятувальних частин та будівля відділу поліції, – йдеться у дописі міністра.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.