Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішині на «медичному пікніку» мешканці громади перевіряли стан здоров’я

У Нетішині на «медичному пікніку» мешканці громади перевіряли стан здоров’я

У Нетішині на «медичному пікніку» мешканці громади перевіряли стан здоров’я

У Нетішині на «медичному пікніку» у вестибюлі Палацу культури всі бажаючі мали можливість безкоштовно перевірити стан здоров’я – зміряти артеріальний тиск, перевірити кров на вміст глюкози, виміряти індекс маси тіла, пройти експрес-тестування на вірусні гепатити, отримати консультацію сімейного лікаря, невролога, акушер-гінеколога з видачею необхідних медикаментів, пройти ЕКГ-дослідження.

Фахівці Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб проводили безкоштовну вакцинацію для дорослих від дифтерії, правця та бустерну дозу проти COVID-19 у Вакцинобусі. Обласна організація Червоного Хреста надавала медичну та психологічну консультацію, – зазначили у Нетішинській міській раді.

Організатори розповіли, що мета створення таких заходів – нагадати людям про те, що запобігти захворюванням набагато економніше, дешевше і краще, ніж потім витрачати кошти. Всі обстеження організму, які сьогодні проводили на «медичному пікніку», необхідні для контролю кожній людині.

– Захід пройшов за ініціативи ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» у співпраці з виконавчим комітетом Нетішинської міської ради, КНП НМР «Центр ПМСД», КНП НМР «СМСЧ м. Нетішин» та Хмельницькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України, – додали у міськраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.