Четвер, 4 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Вперше на відкритій воді: в Нетішині відбувся благодійний заплив

Вперше на відкритій воді: в Нетішині відбувся благодійний заплив

Вперше на відкритій воді: в Нетішині відбувся благодійний заплив

Благодійний захід «Разом з Україною» провели у громаді до Дня Конституції України. Такий заплив на відкритів воді в Нетішині відбувся вперше.

Його у громаді організували, аби зібрати кошти на підтримку ЗСУ. Це ідея активного громадського діяча, тренера КДЮСШ ППО Хмельницької АЕС Анатолія Олійника.

Учасникам запливу, учням КДЮСШ ППО Хмельницької АЕС, слід було подолати дистанцію у 600 метрів. Вона пролягала від “Собачого острову” до міського пляжу.

У змаганнях брали участь плавці і плавчині віком 11-15 років.

Для юних спортсменів подолати таку відстань не складає труднощів, адже у спортивній групі займаються діти, які з легкістю пропливають по 2-3 кілометри. Особливістю цього запливу стала психологічна підготовка, коли спортсмен, долаючи дистанцію, не бачить дна, проте, навколо відкриваються мальовничі пейзажі, – говорить тренер.

Під час змагань чергували рятувальники.

Майстер спорту з плавання Анатолій Олійник мріє, що одного дня у місті атомників вдасться організувати повномасштабні змагання з таких видовищних видів спорту як акватлон та триатлон. Його вихованці минулого року вже спробували свої сили в акватлоні, взявши участь у відкритому чемпіонаті Хмельницького, і відразу здобули дві золоті нагороди.

Отож, цей благодійний заплив має стати підготовкою до зародження нового видовищного виду спорту у нашому місті, де цінується здоровий спосіб життя. Головне зараз підтримувати наших захисників у нелегкій боротьбі проти російських загарбників та наближати спільними зусиллями Перемогу, щоб втілити свої задуми у мирний час, – зазначають організатори.

Захід став одним із благодійних ініціатив, які цими вихідними організували у громаді. Загалом жителі Нетішинської ТГ зібрали 145 тисяч гривень.

За матеріалами ГО “Успішна молодь Нетішина”
Фото: Сергій Цимбаліст

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.