Вівторок, 25 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Вперше невтішні показники: у Нетішині оприлюднили демографічну статистику

Вперше невтішні показники: у Нетішині оприлюднили демографічну статистику

Вперше невтішні показники: у Нетішині оприлюднили демографічну статистику

Померло більше, аніж народилось: у Нетішинській громаді нещодавно підвели демографічні підсумки року.

– Рік, що минув, для офіційної статистики Нетішина був надто неприємний. За всю історію нашого міста вперше смертність перевищила народжуваність – на 120 осіб зменшилась кількість населення. Серед факторів, що вплинули на такі сумні показники, є смертність внаслідок захворювань на коронавірусну інфекцію (COVID-19). Найбільша її кількість припала на листопад, – коментують у пресслужбі міськвиконкому.

Минулого року, за інформацією Нетішинського міського відділу ДРАЦСу (державної реєстрації актів цивільного стану), загалом народились 282 малюка, при цьому, помер 361 житель громади. Ці показники – менші, аніж за рік до того, у 2020 році, коли народилось 289 людей, а померло – 280.

На рушник сімейного щастя стало 178 пар, а розлучилось через міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану 33 сімейні пари. Змінилися вподобання нетішинців щодо надання імен новонародженим. Так, минулого року найбільш популярними були імена для дівчаток – Поліна, Софія, Марія та Дарина, а для хлопчиків – Ярослав, Артем, Матвій, Тимофій та Макар.

Популярні пости