Четвер, 6 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » ВПО у Ямпільській громаді можуть отримати гумдопомогу

ВПО у Ямпільській громаді можуть отримати гумдопомогу

ВПО у Ямпільській громаді можуть отримати гумдопомогу

Громадяни зі статусом “внутрішньо переміщена особа”, що мешкають у Ямпільській громаді, можуть отримати гуманітарну допомогу. Куди та як звертатись – у матеріалі.

Видачу гуманітарної допомоги анонсували у Ямпільській ТГ. Напередодні вантаж сюди надійшов від Шепетівської РДА. Отримати її люди можуть у приміщенні Територіального центру Ямпільської селищної ради.

– Для отримання допомоги та узагальнення даних внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади, Вам необхідно звернутись особисто із оригіналами довідок ВПО та документів, що посвідчують особу (паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтва про народження дітей), посвідчення (за наявності), які підтверджують особливий статус (ветерана війни, особи з інвалідністю, пенсіонера тощо) до відділу ЦНАП, – кажуть в адміністрації.

Додаткову інформацію можна отримати за контактними номерами телефонів:

  • +380 967 474 956 – Богуш Тетяна Олександрівна;
  • +380 980 656 041 – Ситюк Марія Василівна.

Також нагадуємо, що внутрішньо переміщені особи зобов’язані вчасно повідомляти відділ ЦНАП селищної ради і старост округів про будь-які зміни місця свого фактичного проживання та про повернення до постійного місця проживання (не пізніше як за три дні до від’їзду).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.