Неділя, 24 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Вражаюча Битва Агротитанів на Білогірщині

Вражаюча Битва Агротитанів на Білогірщині

Вражаюча Битва Агротитанів на Білогірщині

На полях Білогірщині розгорнулася одна з наймастабніших аграрних подій року – Битва Агротитанів. Виставка техніки та технологій, демо-покази, змагання між виробниками – всі ці активності зібрали понад тисячу учасників з західного регіону України.

Приймаючою стороною виступила науково-виробнича агрофірма «Перлина Поділля». На попередньо підготованій площі, що склала понад 20 тис кв м виставкової зони та 50 га поля, розгорнулися презентаційні палатки та вишикувалися кращі зразки сільськогосподарської техніки. Кульмінація – демонстрація роботи на демо-полях.

Такий формат діалогу, коли аграрії на практиці бачать плюси і мінуси того чи іншого агрегату, виник майже 10 років тому. Всеукраїнська аграрна рада, одне з найпотужніших галузевих об’єднань держави, стало ініціатором та організатором інноваційного заходу.
Якщо раніше дійство проходило на одній локації, цього року заплановано 3 точки проведення. Західна Україна збиралася в Білогір’ї.

На виставці було представлено зразки техніки та навісного обладнання від понад 80 компаній- партнерів. Окрім, власне, агронапряму, були представлені також легкові автомобілі для представників галузі – позашляховики та кросовери найвідоміших автомобільних брендів.

За кілька днів ми святкуватимемо 30-річчя незалежності нашої держави. І я хочу наголосити на тому неймовірному вкладі сільгоспвиробників в її розвиток, який вони зробили, – говорить на своїй фб сторінці Андрій Дикун, очільник ВАР. – Згадайте зарослі поля 90-х. Тоді знайшлися люди, які почали викорчовувати дерева та бур’яни, ризикувати й розвивати агробізнес. 10-20 років тому ми не могли уявити, що на українських полях працюватиме найсучасніша агротехніка, передові технології, літатимуть дрони. Врешті-решт, той аграрний сектор, про який сьогодні говорить увесь світ, створили наші аграрії.

Популярні пости