Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Все більше приватних домогосподарств на Хмельниччині переходять на сонячну енергетику

Все більше приватних домогосподарств на Хмельниччині переходять на сонячну енергетику

Все більше приватних домогосподарств на Хмельниччині переходять на сонячну енергетику

Останні два роки на Хмельниччині відбувся бум розвитку «зеленої» енергетики. В області вже знаходиться тисяча сонячних електростанцій в домогосподарствах.

Окрім того, поки все більше родин на Хмельниччині використовують «чисту» енергію, розвивається ринок матеріалів та послуг із встановлення сонячних станцій. На сьогодні встановлені родинами сонячні електростанції – це, в першу чергу, вкладені інвестиції в розвиток української енергетики, свого майбутнього та екологічності нашої життєдіяльності.

Як стверджують спеціалісти компанії-інсталятора Solar System, опираючись на статистичні дані Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, зацікавленість українських домогосподарств щодо «чистих» джерел енергії не вщухає. Адже власна сонячна електростанція – це реальна можливість бути незалежним від енергопостачальника, самостійно генерувати власну електроенергію і, до того ж, можливість заробляти додаткові кошти на сонячній енергії за умовами «зеленого» тарифу.

За останні 4 роки компанія Solar System вже інсталювала 464 сонячних проєктів, з яких на Хмельниччині більше 10-ти проєктів використовуються під різні потреби:

Мережева сонячна станція потужністю 30 кВт під «зелений» тариф

Місце розташування: c. Лотівка Шепетівського району.

Клієнт звернувся до компанії Solar System, щоб втілити свою давню мрію, а саме реалізувати проєкт будівництва сонячної електростанції потужністю 30 кВт під “зелений” тариф. Державні гарантії, які діють до 2030 року, стали для клієнта вагомим аргументом в прийнятті рішення, куди інвестувати кошти в 2021 році. Дохідність інвестицій становить 18% річних у валюті.

Мережева сонячна станція потужністю 30 кВт під «зелений» тариф

Місце розташування: місто Нетішин.

Клієнт звернувся до компанії Solar System з ідеєю будівництва дахової сонячної станції, яка була б окрасою для будинку та водночас надавала прибуток з продажу електроенергії по умовам “зеленого” тарифу. Весь проєкт потужністю 30 кВт був реалізований всього за 3 місяці.

Мережева сонячна станція потужністю 30 кВт під «зелений» тариф

Місце розташування: с. Дертка Ізяславського району.

Проєкт був реалізований протягом 2 років. Після третього етапу модернізації сонячна станція досягла потужності 30 кВт. Сонячна станція щороку заробляє близько 6000$ чистого доходу.

Мережева сонячна станція потужністю 30 кВт під «зелений» тариф

Місце розташування: м. Волочиськ.

Проєкт будівництва даної електростанції – це реальний приклад  цілеспрямованості та впевненості клієнта у можливостях сонячної енергетики. Підготовчу роботу, а саме оформлення документів з підвищення потужності лінії приєднання (тобто, отримання нових технічних умов) клієнт розпочав ще в січні 2020 року. Одночасно було розпочато підбір обладнання для сонячної станції, при цьому, до команди Solar System було поставлено завдання – реалізація проєкту на сертифікованому обладнанні, з кращими характеристиками та за оптимальним співвідношенням “ціна – якість”. Проєкт був реалізований протягом 3 місяців. Вартість проєкту – 19 000$. Термін окупності проєкту – 4 роки.

Щоб дізнатись більше про роботу і встановлення сонячних станцій та можливості заробітку за умовами «зеленого» тарифу, звертайтесь до компанії Solar System за номером: +38 (068) 704 41 15 та завітайте до нашого офісу в м. Рівне, вул. Кавказька, 3/оф. 412, або залишайте дані у контактній формі на сайті та сторінках Solar System у Facebook та Instagram.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.