Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Всеукраїнська школа «Агенти змін»: серед переможців – 9-класниця зі Славути

Всеукраїнська школа «Агенти змін»: серед переможців – 9-класниця зі Славути

Всеукраїнська школа «Агенти змін»: серед переможців – 9-класниця зі Славути

З 28 по 29 жовтня 2023 р. у Києві відбулася публічна презентація проєктів учасників Всеукраїнської школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін». Славутську міську ТГ представляла Олена Шмидрук, учениця 9 класу Славутської гімназії «Успіх» Славутської міської ради.

У школі «Агенти змін» взяли участь учні 8-10 класів закладів загальної середньої освіти України, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади, школи, села чи міста в реаліях сьогодення, – розповідає Олена Шмидрук.

За результатами відбору, до навчання запрошено 60 учасників з 22 областей України. Серед 33 переможців – Олена Шмидрук, яка дійшла до фінального етапу та була запрошена у Київ.

У дружньому колі відбувалося спілкування з командою та агентською спільнотою. Учасники ділилися власними рецептами стійкості. Окрім виступів, на учасників чекали заняття, які проходили в ігровій та творчій атмосфері із застосуванням неформальних інтерактивних методик з досвідченими тренерами і запрошеними лекторами, –  відзначають в управлінні освіти у м. Славута.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.