Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Всеукраїнський день працівника культури у Шепетівській ТГ: як все відбувалося

Всеукраїнський день працівника культури у Шепетівській ТГ: як все відбувалося

Всеукраїнський день працівника культури у Шепетівській ТГ: як все відбувалося

Сьогодні, 9 листопада, в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. З цієї нагоди напередодні в Шепетівському міському будинку культури відбулись урочистості та святковий концерт, на якому представники влади привітали всіх культпрацівників Шепетівської ТГ.

– Завдяки високим здобуткам та професіоналізму працівників культури, громада має ким пишатися. Бажаю усім причетним творчих успіхів, невичерпної енергії, натхнення та досягнення нових вершин, – зазначив Віталій Янушевський, заступник міського голови Шепетівки.

Також під час заходу відзначені почесними грамотами Шепетівської міської ради кращі працівники культури та народного мистецтва Шепетівської територіальної громади, творчі колективи міста, міські та сільські заклади культури. Зокрема, працівників галузі нагородили відзнаками вищих державних органів та подарунками.

Начальник відділу культури Шепетівської міської ради Світлана Джус привітала колег з професійним святом та відзначила ветеранів галузі.

Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії  традицій, звичаїв сіл, селищ, району, зрештою, країни, в якій ми живемо. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших, – додала пані Світлана.

Захід супроводжувався концертом за участі міських закладів культури та творчих колективів. Також під час проведення заходу були дотримані всіх протиепідемічні заходи.

Популярні пости