Неділя, 24 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Встановити відеоспостереження у дитячих садках: чому українці зареєстрували відповідну електронну петицію

Встановити відеоспостереження у дитячих садках: чому українці зареєстрували відповідну електронну петицію

Встановити відеоспостереження у дитячих садках: чому українці зареєстрували відповідну електронну петицію

Нещодавно українці звернулися до глави держави, зареєструвавши електронну петицію. У ній просять облаштувати всі дитячі садочки камерами відеоспостереження.

– Така пропозиція дозволить попередити та оперативно відреагувати на факти жорстокого поводження з дітьми, – зазначає Аліна Ханумак, авторка петиції.

Станом на 18 вересня петиція зібрала 5 775 голосів підтримки.

«На сьогоднішній день збільшується кількість випадків жорстокого поводження з дітьми в закладах дошкільної освіти як зі сторони їхніх однолітків, так і зі сторони вихователів, що проявляється у моральному (ігнорування дитини, систематичне приниження та знущання, словесні образи тощо) та фізичному насильстві. Таке поводження з дитиною завдає непоправної шкоди її здоров’ю, розвитку і соціалізації, нерідко стає й загрозою її життю чи навіть є причиною смерті. Під час звернення до уповноважених органів у разі жорстокого поводження з дитиною, в більшості випадків такі органи залишаються безсилими за відсутності відповідних доказів або ж просто не вчиняють жодних дій», – йдеться у тексті петиції.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.