Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Втретє нетверезим сів за кермо: судили скутериста з Полонного

Втретє нетверезим сів за кермо: судили скутериста з Полонного

Втретє нетверезим сів за кермо: судили скутериста з Полонного

Житель м. Полонне, що на Шепетівщині, втретє за півроку був у нетверезому стані за кермом скутера. Як зазначається на сторінці Хмельницького апеляційного суду, чоловік розповів, що в той день після роботи випив пиво й поїхав скутером додому, куди було близько 300 м. Який вирок виніс суд?

4 листопада 2022 року в м. Полонне місцевий 42-річний житель керував скутером «HONDA» з ознаками алкогольного сп’яніння (запах алкоголю, порушення мови та координації рухів). Від проходження огляду на тверезість на місці зупинки та у медичному закладі чоловік відмовився. Також виявилось, що скутер на праві власності йому не належить.

Як встановив суд, скутериста вже втретє за рік притягують до адмінвідповідальності за статтею 130 КУпАП: у квітні 2022 року, за частиною першою, суд оштрафував його на 17000 гривень та на один рік позбавив водійських прав, у червні, за частиною другою, наклав стягнення у виді 34000 гривень штрафу з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки. Після першої постанови в чоловіка вилучили посвідчення водія.

Полонський районний суд визнав чоловіка винним у відмові від проходження, відповідно до встановленого порядку, огляду на стан алкогольного сп’яніння особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння (ч. 3 ст.130 КУпАП) та наклав на нього остаточне стягнення – 51000 гривень штрафу з позбавленням права керувати транспортними засобами на 13 років і 1 місяць.

До стягнення за вчинення вказаного адміністративного правопорушення слід приєднати невідбуту частину стягнення за постановами Полонського районного суду Хмельницької області від 14 квітня 2022 року і від 30 червня 2022 року та остаточно позбавити [скутериста] права керування транспортними засобами строком на 13 років 1 місяць, – йдеться у постанові.

Наразі постанова не набрала законної сили та може бути оскаржена до апеляційного суду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.