Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Російські методички у “московській” церкві знайшла СБУ на Буковині

Російські методички у “московській” церкві знайшла СБУ на Буковині

Російські методички у “московській” церкві знайшла СБУ на Буковині

Під час контррозвідувальних заходів на території Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (МП) правоохоронці виявили навіть методички про “особливості проведення церковних літургій після повномасштабного вторгнення”.

Представники РПЦ ставили завдання займатися дезінформацією щодо суспільно-політичної обстановки в Україні та ситуації на фронті. Зокрема вимагали від священників УПЦ заперечувати збройну агресію рф, розповідати про нібито утиски «московської церкви» тощо.

Також знайшли склади з оптовими партіями прокремлівської літератури, фотокопії посвідчень рашистів, які брали участь у бойових діях проти українських військ (посвідка “героя росії”, підписана міністром оборони рф за “захоплення Криму” у 2014 році).

Виявили й документи, які підтверджують наявність російського громадянства у керівництва єпархіальних структур.

Наразі у межах кримінального провадження, розпочатого слідчими Служби безпеки за ч. 2 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України, тривають процесуальні дії. Заходи з викриття правопорушень проводили співробітники СБУ Чернівецької області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.