Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Вимагав хабар: під підозрою – лікар ВЛК сусіднього з Шепетівщиною регіону

Вимагав хабар: під підозрою – лікар ВЛК сусіднього з Шепетівщиною регіону

Вимагав хабар: під підозрою – лікар ВЛК сусіднього з Шепетівщиною регіону

За фіктивний діагноз лікар ВЛК вимагав 6000 грн. За підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, затримали члена Коростенської міської військово-лікарської комісії при Коростенському РТЦК та СП.

Джерело: Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону

Лікар-хірург Коростенської міської лікарні пообіцяв військовозобов’язаному за «винагороду» у 6000 грн постановити йому діагноз, який у подальшому стане підставою для відстрочки від мобілізації на 6 місяців.

Факт вимагання та одержання лікарем неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України) задокументували 20 вересня за процесуального керівництва Житомирської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону.

Наразі вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу. Досудове розслідування здійснюють слідчі СУ ГУНП в Житомирській області, за оперативного супроводу УСР в Житомирській області ДСР НП України.

Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.