Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Вирішити питання із землею, яку орендує моспатріархат: очільник Славути кличе на сесію нардепів і монахинь/духівників

Вирішити питання із землею, яку орендує моспатріархат: очільник Славути кличе на сесію нардепів і монахинь/духівників

Вирішити питання із землею, яку орендує моспатріархат: очільник Славути кличе на сесію нардепів і монахинь/духівників

Завтра у Славуті відбудеться сесія міської ради. Там мають вирішувати питання, що стосується земельних ділянок, якими у громаді користуються організації УПЦ моспатріархату.

Учора, 4 квітня, депутати Хмельницької облради прийняли Рішення «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій на території Хмельницької області». Відповідно до нього, органам місцевого самоврядування Хмельницької області рекомендують здійснити заходи з проведення інвентаризації земельних ділянок, що перебувають у користуванні Української Православної Церкви московського патріархату з подальшим припиненням права користування на такі земельні ділянки шляхом прийняття відповідних рішень.

Таке рішення сьогодні, 5 квітня, уже підтримали депутати й депутатки у Шепетівській громаді. Сесійне засідання анонсували і в сусідній Славутській ТГ. Сесію там проведуть завтра, 6 квітня, о 14:00. Розглянуть депутати проєкт рішення «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій на території Славутської міської територіальної громади».

Я та депутати Славутської міської ради, представляючи інтереси жителів нашої громади, цим зверненням висловлюємо чітку та однозначну позицію щодо необхідності припинення на території нашої держави діяльності релігійних громад, що пов’язані з країною-агресором. У пам’ять тих, хто загинув за Україну, і задля майбутніх поколінь, ми не маємо морального права на відступ, а також на внутрішню ворожнечу і розбрат. Найстрашніше, що може статися, — це розділення українського народу. Звичайно, питання до якої церкви ходити — особистий вибір кожної людини. Але ми не можемо дозволити, щоб сьогодні використовували вірян проти України, українського народу та виправдовували російську агресію. Водночас наголошую, що розв’язання спірних питань має відбуватися виключно у законний спосіб. Ворогам немає місця на українській землі. Славу Богу! Слава Україні! – від імені Василя Сидора, міського голови, написали у телеграм-каналі Славутського МВК.

Окрім місцевих депутатів, до обговорення питання Сидор кличе і нардепів від півночі Хмельниччини – Олену Копанчук та Олексія Жмеренецького, а також представників Жіночого монастиря святої праведної Анни Шепетівської єпархії Української Православної Церкви, релігійних громад Української Православної Церкви «В честь Ікони Божої Матері «Скоропослушниці» та Української Православної Церкви Свято-Різдво-Богородичної парафії.

Наразі інвентаризацію земель, що перебувають у власності чи оренді релігійними організаціями, вже провели. Результати – за посиланням.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.