Середа, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Я створив Всеукраїнський портал про музичну індустрію разом з однодумцями. Історія нетішинця

Я створив Всеукраїнський портал про музичну індустрію разом з однодумцями. Історія нетішинця

Я створив Всеукраїнський портал про музичну індустрію разом з однодумцями. Історія нетішинця

Юліан Новак має дві профільні освіти: журналіста та продюсера. Для цього навчався одночасно у двох вишах, проходив курси та відвідував медіашколи.

Хлопець розповідає, що журналістика привабила його своєю “всеохопністю”:

– У школі я був дуже активним учнем і постійно десь проявляв себе: і в культурно-громадському секторі, і в географії, історії т. д. Журналістика поєднує у собі все це, тим більше, мене завжди все цікавило і я не уявляв себе на монотонній роботі, – каже Юліан. – Сьогодні я можу поїхати на гранітний кар’єр, а завтра – на відкриття зірки Тіни Кароль. І це круто.

Тому здобувати омріяний фах нетішинець поїхав до сусіднього Острога. Розповідає, універсистет подарував йому багато знайомств та досвід. Проте “академічні знання” відрізнялись від уявлення про медіароботу:

– Я міг спокійно поїхати на якійсь курси, тренінги, стажування і з цим проблем не було, – розповідає Юліан, – Я постійно був в пошуках ще з першого курсу, подавався всюди, куди тільки міг. На програму «плюсів» хотів і спеціально відслідкував нові вакансії для стажерів. Позиція «інформаційного продюсера» мені здалася дуже цікавою.

На зображенні може бути: Юліан Новак та усміхається

З другого курсу я паралельно навчався у КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого на заочній формі і міг спокійно це поєднувати з академією. Тож, все склалося, як мало бути, – додає Юліан.

У той момент, пригадує, що цікавився і радіо, і телебаченням, і друкованою періодикою, проте, все вирішив випадок:

– Так склалося, що влітку 2018-го я пройшов на піврічне стажування на канал «1+1» і якось закрутилося. Після того потрапив на М1. Працювати в музичному медіа було моєї мрією, – додає журналіст.

Коли шукав роботу, каже, що написав буквально всім ЗМІ, які знав, але відповіли лише з М1 і так Юліан знову опинився на ТБ. Там він займався соціальними мережами та YouTube.

Особливо круто працювати в прямому ефірі на телебаченні. Це завжди адреналін, непередбачувані ситуації та відповідальність, – пригадує Юліан, – Також запам’яталась робота на музпреміях: M1 Music Awards та Золота Жар-Птиця.

“Поки що, культурна, музична журналістика в Україні не є настільки розвиненою, як політична чи суспільна.”

Мені подобаються деякі матеріали видання СЛУХ. В основному я орієнтуюся на роботу закордонних ЗМІ про музику, захоплює їхня оперативність та наявність своєї незалежної думки, – говорить медійник.

Зараз із однодумцями Юліан розвиває власний інтернет-портал про музичну індустрію MUZVAR. Каже, що хоч це й важко, але дуже цікаво.

– Нещодавно я працював на одному гучному музичному фестивалі і багато артистів,, у яких я брав інтерв’ю, казали, що вони читають MUZVAR і їм подобається те, що я роблю, – додає Юліан. – Також приємно, коли колеги-журналісти по моїх матеріалах роблять перепублікаціі на ресурсах всеукраїнського рівня. Це спонукає рухатися вперед і вірити, що все не дарма. Якщо брати з земляків, то колись мене захоплювала Алла Мазур. Вона, до речі, одна з небагатьох ведучих, яка розбирає усі теми та серйозно готується до випусків новин.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.