Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Як мешканці села Клепачі, що на Ганнопільщині, об’єднуються заради добра та миру

Як мешканці села Клепачі, що на Ганнопільщині, об’єднуються заради добра та миру

Як мешканці села Клепачі, що на Ганнопільщині, об’єднуються заради добра та миру

Мешканці Ганнопільської громади, що на Шепетівщині, як і більшість громад України єднаються заради доброї справи. Толокою печуть, смажать та виготовляють смаколики Захисникам на передову, збирають гроші для придбання необхідного обладнання військовим, розвивають громаду та наближають Перемогу разом.

Цього не можна залишити без уваги, бо подібні вчинки заряджають непереможною енергією. Люди зібрали овочі, фрукти, домашню випічку, гроші на придбання продуктів і все це передали для наших хлопців, які перебувають у психоневрологічному диспансері в селі Скарженці. А також  жителі села Клепачі придбали металеву сітку на 5000 гривень, яку передали для потреб ЗСУ. Закупили агроволокно на 7000 гривень, яке використають для плетіння маскувальних сіток, – розповідають у Ганнопільській сільській раді.

Громада висловила також вдячність Олександру Івановичу та Ніні Іванівні Конончукам та працівникам СФГ «Клепачі» за перекриття каплички, яка розташована на кладовищі в селі Соснівка.

Дякуємо усім причетним за вашу енергію, відданість та доброзичливість. Нехай ваші добрі справи завжди приносять  радість і задоволення, а для нашого спільного дому – МИР! – додали у сільській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.