Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Як на Шепетівщині чупакабру ловили і куди вона пропала

Як на Шепетівщині чупакабру ловили і куди вона пропала

Як на Шепетівщині чупакабру ловили і куди вона пропала

Чупакабра – містична, фантастична, чи реальна істота? За повідомленнями в мас-медіа, понад кілька десятків років вона тероризувала багато регіонів не тільки України, але і світу, знищуючи свійських тварин. Як і коли її ловили на Шепетівщині, та куди вона пропала? Сьогодні розкажемо в нашому дослідженні.

Чупакабра, або козячий вампір – це напівлегендарна істота, якій приписують вбивство кіз, курей, кролів та інших свійських тварин. За переказами, чупакабра випиває кров, як вампір, від чого тварина і гине.

Вперше про неї заговорили у Пуерто-Ріко у 1975 році, де за одну ніч невідома істота винищила не один десяток курей, при тому крові ніде не знайшли. На загиблих курях було виявлено тільки два маленьких отвори. Ймовірно через них і була випита вся кров.

Не дивлячись на те, що багато людей вірить у цього монстра, як в окремий вид хижої тварини, є і скептики. Вони переконані, що це просто собака чи койот, які заражені певними хворобами, наприклад, коростою. Дійсно, такі тварини виглядають жахливо і схожі на містичного монстра, якого описують очевидці.

Чупакабра на Шепетівщині

Шепетівщина теж не стала винятком. Ця істота нападала на свійських тварин і у нашому регіоні. Наприклад, 25 жовтня 2016 року по вулиці Пархоменка у Шепетівці невідома істота напала на кролів, які сиділи у клітках. Такою інформацією поділилась Ірина Шворак, сусідка людей, які потерпіли від нападу чупакабри. Вона розповіла, що ввечері, приблизно о 23:00 вона з чоловіком сиділа вдома перед телевізором, а потім вони почули сильний гуркіт у сусідів.

Вийшовши на подвір’я, подружжя побачило схвильовану сусідку, яка повідомила, що в клітці сильно кричать кролі і стоїть гуркіт, схожий на звуки ударів по металу. Прибігши на місце події, сусідка побачила невідому істоту, великого розміру та схожу на собаку. Проте, коли до кліток прибіг чоловік, то вже нікого не було, тільки мертві кролі, а клітки були буквально пошматовані.

Кількома місяцями раніше на Полонщині чоловік увечері помітив невідому тварину, яка хотіла залізти в хлів. Взявши рушницю, чоловік вистрелив у монстра. Підійшовши до трупа тварини, він отетерів, адже перед ним лежала істота, яка за описами повністю відповідала чупакабрі.

Тоді у навколишніх селах Полонщини люди були нажахані, адже вірили, що така істота в околицях є не одна. Вони почали ретельно пильнувати свійських тварин.

Куди пропала чупакабра

Не дивлячись на те, що чупакабра лякала всю Україну та наш район зокрема, в останні роки вона кудись зникла. Останньою згадкою про незвичайного звіра є повідомлення селян із Запорізької області. Там вони у січні 2021 року розпочали справжнє полювання на вампіра тварин. Проте на сьогоднішній день більше ніяких новин про напади немає.

Куди ж поділась ця тварина? Є кілька версій. По-перше, можна розглядати варіант, що це не міфічний звір, а просто хвора тварина. Тоді припускаємо, що пошесть хвороби, яка вражала собак, вовків і лисиць просто пройшла, як проходять епідемії та пандемії в людському світі.

По-друге, якщо розглядати варіант, що це таки міфічний звір чи монстр, виведений спецслужбами, то можна припустити, що клімат України перестав подобатися цій істоті. Або ж, якщо вона живе у зграї, то популяції просто перемістились на інші території, адже в інших країнах все ще часто є випадки нападу невідомої тварини на свійських тварин.

По-третє, можливо, чупакабрі просто не сподобались українські кролі та інша живність. Це, звичайно, жарт, проте всі варіанти мають право на життя.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.