Понеділок, 8 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Як отримати до 60 тисяч гривень за розведення бджіл. Пояснюють у Білогірській ТГ

Як отримати до 60 тисяч гривень за розведення бджіл. Пояснюють у Білогірській ТГ

Як отримати до 60 тисяч гривень за розведення бджіл. Пояснюють у Білогірській ТГ

До 60 тисяч гривень дотацій (безповоротної грошової допомоги) від держави можуть отримати пасічники Шепетівського району.

Їх виплатять пасічникам, у котрих є у наявності від 10 до 300 бджолиних сімей. За одну сім’ю можна отримати 200 гривень.

Максимальний розмір виплат – 60 тисяч гривень одному отримувачу. Ці кошти виплачуватимуть у рамках проєкту підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції,розповідають у Білогірській селищній раді.

Дотації пасічникам у 2021 році - ПАСІКА від А до Я
фото: Пасіка від А до Я

Як отримати гроші?

Для того, аби отримати державну дотацію, власники бджолосімей мають подати документи за місцезнаходженням пасіки до виконавчого органу відповідної сільської, селищної, міської ради, територіальної громади. Із собою потрібно мати копії:

  • ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • рішення про державну реєстрацію потужності;
  • довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання);
  • довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи); копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
  • документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті) фізичні особи);
  • звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма № 24 (річна) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
  • оригінал довідки, виданої органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства).

Для нарахування дотації за бджолосім’ї суб’єктам господарювання, які є юридичними особами, дотація нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у формі № 24 (річна) та підтверджена ветеринарно-санітарним паспортом пасіки.

Для нарахування дотації за бджолосім’ї фізичним особам та фізичним особам — підприємцям, зокрема, сімейним фермерським господарствам, дотація нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у ветеринарно-санітарному паспорті пасіки, обстеження якої було проведено Держпродспоживслужбою у поточному році.

Прийом документів на отримання дотації здійснюється до 1 жовтня 2021 року.

Документи, подані не в повному обсязі та оформлені з порушенням вимог законодавства, повертаються органами місцевого самоврядування протягом п’яти робочих днів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.