Неділя, 23 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Як отримати дотації на розведення корів. Пояснюють у Білогірській ТГ

Як отримати дотації на розведення корів. Пояснюють у Білогірській ТГ

Як отримати дотації на розведення корів. Пояснюють у Білогірській ТГ

Тваринництво є одним із найбільш перспективних векторів розвитку агропромислового сектору. Щоб збільшити приріст корів, зокрема, у Шепетівському районі, в Кабміні встановили порядок надання дотацій.

Додації на розведення корів, відповідно до порядку, встановленого у Кабміні, видають на безповоротній основі, – розповідають фахівці Білогірської селищної ради. – Тобто, це не кредит чи позика. Таку матеріальну підтримку від держави отримають господарі, котрі мають у своїй власності корів та зареєстровані, як юридичні особи. Вони можуть отримати 30 000 гривень за кожну корову власного відтворення, що є у їх володінні, котрі народились від першого січня до першого липня цього року.


Для отримання дотації за приріст корів суб’єкти господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, подають до структурних підрозділів до 1 вересня поточного року такі документи:

  • заявку;
  • довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма № 24 (річна) станом на 1 січня;
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг (місячна) за січень — червень поточного року);
  • виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин про загальну кількість наявних ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку корів, зокрема, корів, що народжені у господарстві суб’єкта господарювання, який є юридичною особою і власником корів, станом на 1 січня та 1 липня поточного року.

Суб’єкт господарювання, що претендує на отримання державної підтримки за напрямами, передбаченими пунктом 4 вище зазначеного Порядку, зобов’язаний подати разом з документами для отримання державної підтримки інформацію про всіх пов’язаних із ним осіб, які протягом бюджетного року є отримувачами такої державної підтримки, а також про зміни стосовно таких пов’язаних осіб.

Вчасно поданими вважаються заявка та документи, які надійшли до структурного підрозділу та зареєстровані в системі документообігу.
Форма заявки для отримання дотації за приріст корів та додаток до заявки для отримання дотації за приріст корів, інформація про всіх пов’язаних осіб складається за формою, встановленою наказом Мінагрополітики від 08.06.2021 року № 27 «Про затвердження Положення про комісію Мінагрополітики для надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції та форм відповідних документів» та подається до Департаменту розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин Хмельницької обласної державної адміністрації в паперовому вигляді за адресою: вул. Свободи, 70, м. Хмельницький.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.