Субота, 21 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Як переміщеному бізнесу «переїхати» до Крупецької громади

Як переміщеному бізнесу «переїхати» до Крупецької громади

Як переміщеному бізнесу «переїхати» до Крупецької громади

68 днів в України триває повномасштабна війна. Із регіонів, де тривають активні бойові дії, евакуюються наші громадяни, а також підприємства і бізнеси. Про готовність розмістити їх у себе заявили, зокрема, і громади Шепетівського району. Як розповідають у Крупецькій громаді, вже налагодили весь алгоритм роботи та ведуть перемовини із підприємцями.

– В Уряді розробили програму «Релокації», що допоможе підприємствам облаштуватись у центральних та західних областях – регіонах, де немає активних бойових дій, – пояснює керівниця профільного напряму Крупецької ТГ Наталя Сорочук. – Тематичні групи є і в соцмережах, також створений відповідний сайт. По нашій громаді всю важливу інформацію щодо можливості релокації саме на нашу територію ми розмістили на офіційному сайті громади в окремій вкладці.

Наталя розповідає, перші перемовини вже ведуть. Переважно підприємців цікавлять умови, де знаходиться та, чи інша ділянка, комунікації та комфортна логістика, говорить голова Крупецької ТГ Валерій Михалюк.

Ми маємо території та приміщення, які можемо запропонувати підприємствам, що переїжджають на Хмельниччину із кризових регіонів, – розповідає Валерій Михалюк. – Це локації колишніх агроформувань, фабрик. В одному із сіл громади є територія колишнього тракторного стану, якою володіє наш земляк, що нині мешкає за кордоном. Цю територію також, за згодою власника, ми готові надати в користування.

Усі площі розраховані на те, аби їх можна було запропонувати підприємствам, що розташовані у місцях із комфортною логістикою, підключені, або можуть бути підключені до необхідних комунікацій.

За всіма деталями, розповідають у сільській раді, можна звернутись напряму до них.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.