Середа, 22 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Як під час війни проходить посівна кампанія на Хмельниччині

Як під час війни проходить посівна кампанія на Хмельниччині

Як під час війни проходить посівна кампанія на Хмельниччині

На Хмельниччині посівна кампанія виконана на 83%. На сьогодні аграріями області повністю завершено на площі 82 тис. га сівбу ранніх зернових культур. Про це інформує начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.

– Продовжується посів соняшника, кукурудзи на зерно, сої, картоплі та овочевих культур. Агроформування Хмельниччини планують, за сприятливих погодно-кліматичних умов, усі посівні роботи завершити до 20 травня, – наголосив очільник області.

Також Сергій Гамалій під час відеозвернення зазначив, що штат Міссісіпі визнав Хмельницьку область областю-побратимом. Таким чином, вперше в історії штат США прийняв таке рішення.

Вдячний губернатору штату Міссісіпі за підтримку нашої області та нашої країни у такий складний час. Продовжуємо тримати гуманітарний фронт. Допомагаємо нашим переселенцям, – додав начальник ОВА.

Зазначимо, що з гуманітарного штабу при ОВА передано 3 тонни допомоги на Шепетівський район та Наркевицьку громаду, а саме: продукти харчування, дитяче харчування, речі домашнього вжитку, засоби гігієни, підгузки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.