Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » 14 одиниць техніки на понад 3,5 мільйони гривень придбала Нетішинська громада для ЗСУ

14 одиниць техніки на понад 3,5 мільйони гривень придбала Нетішинська громада для ЗСУ

14 одиниць техніки на понад 3,5 мільйони гривень придбала Нетішинська громада для ЗСУ

Нетішинська громада ще з перших днів повномасштабної війни взялася забезпечувати автомобілями наші Збройні Сили України. Придбано вже 14 одиниць техніки на загальну суму 3 562 320 гривень. Зокрема 9 автівок днями доставлено з Латвії. Про це повідомили у виконкомі Нетішинської міської територіальної громади.

Спочатку для ЗСУ передали 4 автомобілі, які перебували на балансі комунальних підприємств «Благоустрій» та «Комфорт», «СМСЧ м. Нетішин», «Центр ПМСД м. Нетішин», – розповідає  міський голова Олександр Супрунюк.

За кошти місцевого бюджету закупили навантажувач телескопічний, вартістю 1 200 000 гривень, для однієї з військових частин.

Нині ж ми знайшли варіант, як можна за кордоном за кошти місцевого бюджету закупляти техніку, яка вже була в користуванні. Звичайно, вона не нова, але на ходу і може ще послужити військовим, – розповідає міський голова.

Очільник міста також розповідає, що нетішинці налагодили тісну співпрацю з латвійськими волонтерами. Декілька днів тому придбали та передали автомобіль у зону бойових дій Шепетівському батальйону територіальної оборони ЗСУ. Ще 9 автомобілів місцеві водії-волонтери доставили з Латвії. Латвійські друзі безкоштовно здійснюють ревізію авто, ремонтують та фарбують.

Закуплені вони за допомогою української громади та громадян Латвії за координаційної ролі Конфедерації українців Латвії «ВІЧЕ». А посольством України в Латвійській Республіці були направлені відповідні листи до Державної митної служби України та Державної прикордонної служби України з проханням забезпечити безперешкодний кордон автомобілів, які направлялися в Україну в якості гуманітарної допомоги. Щира подяка за сприяння та допомогу послу України в Латвії Олександру Міщенку, –  додає Олександр Супрунюк.

Наразі 5 із цих 9 автомобілів вже передані до логістичного центру однієї з військових частин. Інші поїдуть у гарячі точки Донеччини та Запоріжжя.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.