Вівторок, 21 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Як уникнути проблем при прорізуванні молочних зубів: радять стоматологи “Фенікс-Дент”

Як уникнути проблем при прорізуванні молочних зубів: радять стоматологи “Фенікс-Дент”

Як уникнути проблем при прорізуванні молочних зубів: радять стоматологи “Фенікс-Дент”

Прорізування молочних зубів – щоразу виклик для молодих батьків. Цей процес – індивідуальний у кожної дитини і супроводжується широким спектром супутніх ознак. Як пройти цей період з комфортом для малечі та не проґавити серйозних симптомів розповіли лікарка “Фенікс -Дент” Надія Августінова та ортодонтка клініки Діана Костюк.

Коли організм немовляти готується до прорізування зубчиків, у дитинки може бути надмірне виділення слини, свербіж та дискомфорт ясенок, підвищення температури, – каже Надія Августінова. – Тож, у цей період слід бути дуже уважними до того, що оточує дитину: ретельніше прослідкуйте за гігієною та стерильністю іграшок, пляшечки чи постушки, речей, які оточують маля, аби дитинка, досліджуючи світ, не “занесла” інфекцію.

Полегшити стан дитини батьки можуть, використовуючи спеціальні гелі, таблетки, іграшки-прорізувачі. Даючи маляті будь-що, обов’язково радьтеся з педіатром.

Упродовж усього часу консультативно батьків має підтримувати педіатр, – наголошує Надія Августінова. – Не бійтесь перепитати чи уточнити щось, адже “важке прорізування” може бути як особистою реакцією організму, так і ознакою стоматологічного ускладнення.

Серед, так званих, червоних прапорців, які батькам не слід пропускати:

  • ЧЕРГОВІСТЬ ТА ЧАС ПРОРІЗУВАННЯ ЗУБІВ. Важливо розуміти, чи сформовані у дитини зачатки зубів, чи може зубчик самостійно впоратися зі слизовою.
  • СТАН РОТОВОЇ ПОРОЖНИНИ. Чи немає у дитини гематом, темно-червоних запалень над зубчиком, висипання чи виразок.

Медики “Фенікс -Дент” консультують педіатрів та сімейних лікарів Шепетівського ЦПМСД, тож лікар при огляді дитини може визначити потребу у додатковій консультації у стоматолога.

Іншим аспектом, на який треба обов’язково звернути увагу, є почерговість прорізування та розміщення зубів, – каже ортодонтка Діана Костюк. – Це важливо, адже саме у цей період формується прикус дитини, тож ситуацію слід моніторити. Якщо сумніваєтеся чи все із прикусом вашої дитини добре, одразу зверніться до стоматолога.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.