Вівторок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Як врегулювати вартість централізованого опалення для ФОПів: у Шепетівці відбулася робоча зустріч підприємців

Як врегулювати вартість централізованого опалення для ФОПів: у Шепетівці відбулася робоча зустріч підприємців

Як врегулювати вартість централізованого опалення для ФОПів: у Шепетівці відбулася робоча зустріч підприємців

Нещодавно у Шепетівці підприємці міста збирались для пошуку шляхів врегулювання ситуації навколо високої вартості централізованого опалення для ФОПів. Про це інформують у Шепетівській міській раді.

Зустріч відбулась за ініціативи голови Шепетівської спілки підприємців Галини Веселкової.

Обговорили проблемні питання та узгодили подальший алгоритм дій. У будинках, де більше 50% абонентів залишаються на централізованому теплопостачанні, законодавство забороняє від’єднання. Альтернативою для ФОПа є встановлення теплового лічильника на окреме приміщення чи офіс, що дасть можливість регулювати використання опалення самостійно. Для цього необхідно звернутись до Шепетівського підприємства теплових мереж для отримання технічних умов, – зазначають у міській раді.

Крім того, у міськраді наголошують, що у критично розбалансованих будинках, відповідно до схеми теплопостачання міста, споживачі мають можливість від’єднатися від системи централізованого опалення та встановити індивідуальне, отримавши відповідне погодження в Шепетівській міській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.