Субота, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Близько тисячі гектарів площ планують обробити ізяславські лісівники

Близько тисячі гектарів площ планують обробити ізяславські лісівники

Близько тисячі гектарів площ планують обробити ізяславські лісівники

Нині, після періоду посадки та доповнення лісових культур, лісівники краю починають ще один важливий етап вирощення лісу. Тривають роботи з догляду за культурами. Як це відбувається у їх підприємстві розповіли лісівники ДП «Ізяславський лісгосп».

Просапування, прокошування, мульчування – ці та інші методи догляду лісівники проводять з першого року вирощування насаджень аж до того часу, коли культури зімкнуть крони.
Скрізь, де це є можливим, лісівники практикують механічні догляди, адже це – зменшення обсягів ручної праці та підвищення її продуктивності, –
пояснюють у лісгоспі.

Серед ефективних агрегатів, якими користуються, розповідають лісівники, – подрібнювач Kansas- 170. Таких в експлуатації підприємства є два.

Лісівники вже оцінили їх переваги. Використання в роботі цих механізмів дозволяє зменшити витрати на догляди та підвищити продуктивність праці в 4-5 разів, – коментують на підприємстві.

Однак, є й такі ділянки, де слід роботи виконувати вручну. Лісівники пояснюють, на таких ділянках у боротьбі з бур’янами їх дбайливі руки є незамінними.

Цьогоріч ми запланували провести догляди на площі близько 1000 гектарів, – кажуть у лісгоспі. – Роботи ці тривають впродовж усього літа, а їх кількість залежить від типу ґрунтів та погодних умов.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.