Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Як виїхати водіям за кордон: на Хмельниччині створили групу з надання дозволів

Як виїхати водіям за кордон: на Хмельниччині створили групу з надання дозволів

Як виїхати водіям за кордон: на Хмельниччині створили групу з надання дозволів

Напередодні на Хмельниччині створили робочу групу з питань надання дозволу на виїзд водіїв за межі України. У положенні про робочу групу зазначено, що орган матиме консультативно-дорадчу функцію.

Про це йдеться у наказі начальника ОВА Сергія Гамалія від 19 вересня 2022 року, оприлюдненому на сайті адміністрації.

Основним завданням робочої групи є оперативний розгляд питань, пов’язаних з виїздом водіїв, що здійснюють перевезення медичних вантажів, вантажів гуманітарної допомоги автомобільними транспортними засобами для потреб Збройних сил України, інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань, а також населення України, через державний кордон та надання відповідних рекомендацій начальнику Хмельницької обласної військової адміністрації, – зазначається в документі.

Групу очолює заступник керівника апарату ОВА, а до складу можуть входити представники структурних підрозділів адміністрації та її апарату, громадської ради при ОВА, ГУ Національної поліції в Хмельницькій області, Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, обласного управління СБУ.

Наказом Сергія Гамалія уже затверджено склад групи.

Передбачається, що засідатиме робоча група двічі на тиждень (у вівторок та четвер), не пізніше як через 3 робочих дні з моменту надходження документів із вказаних питань. Рішення схвалюватимуться простою більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів вирішальним буде голос головуючого на засіданні, – йдеться у документі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.