Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » 405 років: як у Славуті відзначили День міста в умовах війни

405 років: як у Славуті відзначили День міста в умовах війни

405 років: як у Славуті відзначили День міста в умовах війни

Вчора, 21 вересня, Славута відзначала 405-ту річницю Дня народження міста. Задля забезпечення безпеки святкування проходило без традиційних масових заходів. Проте на базі культурних та освітніх закладів Славутської громади були організовані різноманітні благодійні ярмарки, розпродажі, виставки, аби зібрати кошти на підтримку Збройних сил України.

– Сьогодні нас об’єднує величезне бажання жити, творити, працювати. Ми дуже добре усвідомлюємо, що перемога обов’язково настане, а за нами ж повинна бути повага один до одного, підтримка та терпіння. Щиро дякую усім, хто працює на благо України, хто з першого дня повномасштабної війни допомагає боротися з ворогом, – зазначив Василь Сидор, міський голова Славути.

Вже котрий рік поспіль традиційно до Дня міста за активну громадську роботу, високі досягнення у навчанні, спорті, кращим здобувачам освіти закладів загальної середньої освіти громади призначається річна стипендія міського голови. Цьогоріч її отримали 6 учнів.

За вагомий особистий внесок у розвиток соціального проєкту «Активні парки, локації здорової України», популяризацію здорового способу життя, залучення громадян до активного відпочинку тощо грамотою Міністерства молоді та спорту України відзначено Юлію Шабурову, директорку Славутського міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх».

Подякою Хмельницької обласної ради та нагрудним знаком за патріотизм, активну громадянську позицію, відданість, мужність, відвагу в умовах війни та особистий внесок у наближення перемоги України над агресором нагороджено Олену Фердман, керівницю групи кадрового адміністрування корпорації «Геберіт Керамік Продакш».

– Шануймо своє місто, продовжуймо допомагати та підтримувати один одного. Спільними зусиллями ми обов’язково подолаємо всі труднощі та здобудемо перемогу! – додав Василь Сидор.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.