Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Як жителі Климентовичів четвертий день боряться із знеструмленням

Як жителі Климентовичів четвертий день боряться із знеструмленням

Як жителі Климентовичів четвертий день боряться із знеструмленням

Незважаючи на те, що електрики прикладають усіх зусиль, у Климентовичах, що на Шепетівщині, вже четвертий день немає світла. У результаті налипання снігу та обвалу дерев значно пошкоджені електролінії. Однак, жителі села не скаржаться на ситуацію, а намагаються боротися з знеструмленням самотужки.

У Климентовичах один із підприємців, а саме Семенюк Петро, має генератор, але користується ним не сам, а  допомагає іншим. Мешканці села організувалися в чергу та беруть генератор на декілька годин, аби, поки електрики відремонтують електромережу, підтримати холодильники та морозильні камери.

– Ми не скаржимося на ситуацію, адже розуміємо, що в країні триває війна. Наші електрики працюють цілодобово, але дуже шкода, коли рік годуєш свиню, а через знеструмлення м’ясо псується. Так, зараз зима, але все то розстає, то знову замерзає. Сьогодні наша черга, ми «підтримали» морозильні камери. Дуже вдячні Семенюку Петру за допомогу та розуміння. У єдності наша сила, ми все здолаємо та переможемо, – зазначає Алла Бондарчук, мешканка села Климентовичі.

Найстарші мешканці села теж не бідкаються через відсутність світла. Кажуть, що молитися за наших Захисників та Захисниць можуть й у темряві.

Українці – нація незламних, наші діти вже теж не бояться темряви. Навпаки кажуть, що коли наші військові переможуть поганих російських “дядьків”, будемо постійно зі світлом та мультиками, – розповідає мама трирічної Вікторії.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.