Четвер, 9 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » На Славутчині провели в останній шлях полеглого на війні Героя

На Славутчині провели в останній шлях полеглого на війні Героя

На Славутчині провели в останній шлях полеглого на війні Героя

Славутська громада 25 листопада прощалася з своїм земляком, який загинув на війні, боронячи свою Батьківщину. Сергій Кондратюк був старшим солдатом. Його життя обірвалося 17 листопада на Луганському напрямку. Про це повідомляє пресслужба Славутського МВК.

Вірний військовій присязі, старший солдат Кондратюк Сергій Васильович загинув, проявивши героїзм, мужність, виборюючи мир на нашій рідній землі. Він виконував завдання в тилу противника, – йдеться у повідомленні.

Про його життєвий шлях відомо, що:

  • Сергій народився 27 травня 1998 року у селі Хутір Шепетівського району. З 2004 по 2008 роки навчався у Пашуківській школі (Славутський район).
  • З 2008 по 2015 рік навчався у НВК “СЗОШ, ліцей “Успіх”.
  • У 2017-му вступив на громадських засадах до лав окремого легкопіхотного загону “Волинь” – добровольчого збройного формування, яке входить до складу Української добровольчої армії.
  • 4 серпня 2017 року Сергій отримав відзнаку “За заслуги” Всеукраїнської громадської організації “Спілка ветеранів та працівників силових структур України “Звитяга”.
  • З 14 березня 2022 року підписав контракт та став до лав Збройних сил України в одному з Київських підрозділів.
  • З травня 2022 року проходив службу в бригаді територіальної оборони Збройних сил України в роті розвідки.

У загиблого Героя залишилися мати, брат, сестра, вагітна наречена з донькою та вітчим.

На жаль, клята війна забирає найкращих…Жодними словами не вгамувати пекучий біль і не загоїти рани в душі від непоправної втрати. Світлий спомин про Сергія, вдячність за його подвиг назавжди житимуть у наших серцях, – додають у пресслужбі.

Воїна з усіма військовими почестями поховали на «Новому кладовищі».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.