П’ятниця, 18 Листопада
Shadow
Головна » Новини » » Як жителям Шепетівщини в’їхати в Туреччину

Як жителям Шепетівщини в’їхати в Туреччину

Як жителям Шепетівщини в’їхати в Туреччину

Із 4 червня змінюються правила в’їзду в Туреччину для туристів та інших громадян. Як жителям Хмельниччини потрапити в цю країну і які потрібні документи розбиралися журналісти порталу “Хмельниччина Північ”.

При перетині кордону громадянам України необхідно здати негативний ПЛР-тест на COVID-19, зроблений не пізніше, ніж за 72 години до приїзду. Але замість нього можна надати експрес-тест на визначення антигену SARS-CoV-2, зроблений не пізніше, ніж за 48 годин до приїзду.

Крім того, ви можете надати документ про те, що пройшли повну вакцинацію від коронавірусу за останні 14 днів перед приїздом в іноземну країну. Можна додати також документ, який засвідчує, що ви перехворіли вірусом двічі за останні пів року.

Прикордонники в Туреччині будуть вимагати лише один із вище зазначених документів. Ви самі повинні обрати необхідний документ, але він має бути англійською. Якщо ви – транзитний пасажир, чи перевозите дитину до 6 років, то вам такі документи не потрібні.

Крім то­го, про­тя­гом 72 го­дин до пе­ре­ти­ну ту­рець­ко­го кор­до­ну іно­зем­ці, зок­ре­ма й ук­ра­їн­ці, ма­ють за­пов­ни­ти елек­трон­ну фор­му мі­ніс­терс­тва охо­ро­ни здо­ров’я Ту­реч­чи­ни (register.health.gov.tr) і ма­ти при со­бі до­ку­мент, зге­не­ро­ва­ний піс­ля за­пов­нення ці­єї фор­ми (в елек­трон­но­му або па­пе­ро­во­му виг­ля­ді).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.